(262) 426 30 23 - (532) 725 06 70

Hakkımızda


Kocaeli ilinde, Gölcük Akademi Yüzme Kulübü olarak  faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Şimdilik, yaz aylarında aramıza katılan çocuklarımızla beraber, 6 - 16 yaş arası 200’den fazla sporcu ile çalışmalarını sürdüren kulübümüz; il, bölge ve ulusal düzeydeki yüzme etkinliklerine katılmaktadır.

Elimizden geldiğince büyük kitlelere ulaşıp çocuklarımızı sportif alanlara çekmek suretiyle; geleceğimiz anlamına gelen çocuklarımızı her türlü kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimlerine olumlu katkılarda bulunarak özgüvenlerini kazanmış bireyler olarak toplumdaki yerlerini almalarında üstümüze düşen görevi yerine getirmek, kulübümüzün temel hareket noktalarıdır.

Ülkemizi uluslararası alanlarda temsil edebilecek sporcular yetiştirmek ise kulübümüzün vazgeçilmez hedefidir.

Kulüp olarak, bu hedeflere ulaşılmasında, ülkemizdeki ve tüm dünyadaki örneklerde de açıkça görüldüğü üzere, Sporcu – Antrenör – Aile üçlüsünün birlikte hareketinin vazgeçilmez olduğuna yürekten inanıyoruz.

Çocuklarımıza sağlayacağımız maddi ve manevi kazanımlar neticesinde kurum olarak duyacağımız toplumsal katkı tatmini yanında, gerek Kocaeli ilinde gerekse tüm ülkemizde; artan sporcu, sporcu aileleri, izleyiciler ve devlet-özel sektör desteği ile yüzme sporunun hak ettiği yere gelmesi için yapılan her türlü çabaya kararlılıkla destek vermenin hazzını duyarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yüzme sporuna gönül veren herkese sevgi ve saygılarımızla...


 YÖNETİM KURULU
Sosyal Medya'da BizYarışlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Yarış Sonuçları Fotoğraf Galerisi Video Galeri SSS Ziyaretçi Defteri

Hızlı Menu

Fotoğraf Galerisi

Webkobi