(262) 426 30 23 - (532) 725 06 70

Ara Sayfa


Web Tabanlı Yazılım


Kocaeli Bilişim olarak yazılım çözümlerinizi daha kullanışlı ve ulaşılması kolay hale getirmek amacıyla, internet tabanına taşımanıza yardımcı oluyoruz.Web Tabanlı Yazılım Nedir ?


Bir web siteniz var ancak sadece telefon adres bilgileriniz yer alıyor ve aslında işinizle ilgili aktif olarak kullanamıyorsunuz.İşte burada devreye Web Tabanlı Yazılım çözümü giriyor.İşinize ve sektörünüze göre, size ve müşterilerinize web sitenizden maksimum verim almanızı sağlayacak özel yazılımları üretmeye çalışıyoruz.

Bir oto kiralama firmasının web sitesine girdiğinizde sadece heryerde bulunan araba resimlerini mi görmek istersiniz ? Yoksa güncel araç fiyatlarına, araçların müsaitlik durumlarına bakmak ve online olarak randevu almak istemez misiniz ?

Günümüz çevrimiçi piyasasında amacımız, müşterilerimizin web siteleri daha interaktif hale getirip, iş potansiyelleri arttırmak ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak.

Web Tasarımının yanında Web Yazılımı henüz yeni anlaşılmaya başlanan bir kavram.Kuru, sade, ziyaretçiyle etkileşime geçmeyen web tasarımlarında uzak durun. Kocaeli Bilişim olarak biz en ufağından en kapsamlısına tüm müşterilerimize yönetim panelli (CMS) web siteleri sunmaktayız.Sosyal Medya'da BizYarışlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Yarış Sonuçları Fotoğraf Galerisi Video Galeri SSS Ziyaretçi Defteri

Hızlı Menu

Fotoğraf Galerisi

Hazır Web Sitesi